Kontakt os helt uforpligtende og mød dine leasingrådgivere

Uanset om du har spørgsmål, ønsker rådgivning eller ønsker at indhente et uforpligtende tilbud på din drømmebil, så sidder vi klar på tlf. +45 3131 6000 til at hjælpe dig godt på vej.

Kontakt RB Eriksen A/S

Leasing er et marked i vækst, og det kan være svært at bevare overblikket over, hvilken type aftale, der er bedst for dig. Vi rådgiver dig fra start til slut, så du kan køre i drømmebilen med den bedste aftale i bagagen.

RB Eriksen A/S

Hammervej 1-3, 2970 Hørsholm
CVR-nummer: 38948156

}

Åbningstider

Mandag – Fredag: Kl. 9-18
Lørdag – Søndag: Efter aftale

Verdens bedste team,
hvis vi selv skulle sige det

RB Eriksen er skabt ud fra tanken om, at leasing af biler skal være trygt og gennemskueligt uden at gå på kompromis med drømmene.

Lars Lind

Salgsdirektør | Tlf.: 3133 7338
lars@rberiksen.dk

Jacob Schandorph

Leasingrådgiver | Tlf.: 3131 4974
jsc@rberiksen.dk

Casper Bomberg

Leasingrådgiver | Tlf.: 3133 1079
casper@rberiksen.dk

Jakob Bjørn

Partner & Direktør | Tlf.: 3131 6536
jakob@rberiksen.dk

Mikkel Jørgensen

CFO | Tlf.: 3133 8193
mikkel@rberiksen.dk

Nicolai Sørensen

CMO | Tlf.: 3063 3111
nicolai@rberiksen.dk

Marie Brodersen

Sekretær
marie@rberiksen.dk

Claus Hau Eriksen

Partner & Bestyrelsesformand
-

Daniel Silword

Transport & Logistik
-

Gustav Buus Eriksen

Transport & Logistik
-

Jeppe Hau Eriksen

IT-Konsulent
jeh@rberiksen.dk